DIXON CLARKE. olie på lærred, signeret.

474596. DIXON CLARKE. olie på lærred, signeret.

Græssende får. Cirka 27 x 37 cm.

Mindre overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladesnavs.

Antal besøg: 821