ANTOINE BOUVARD. olie på lærred, signeret.

474535. ANTOINE BOUVARD. olie på lærred, signeret.

Gondoler i Venedig. Cirka 48 x 62 cm.

Mindre knitren. Mindre overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.672