SVEN STORM. Mixed media, signeret og dateret 49.

474332. SVEN STORM. Mixed media, signeret og dateret 49.

Cagnes, Frankrig. Ca. 44x59 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sven Storm (1905–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Sven Storm (1905–1990)

Antal besøg: 541