CAMILLA PYK. Farvelitografi.

CAMILLA PYK. Farvelitografi.
474207. CAMILLA PYK. Farvelitografi.

Sammensætning med ansigt.
Signeret og nummereret 1/50. Håndfarvet 44x33 cm.

Ingen bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sammensætning med ansigt.

Ingen bemærkninger.

Antal besøg: 515