SPISEGRUPPEN, 10 dele, eg, Art Nouveau, Æble, første halvdel af det 20. århundrede.

474186. SPISEGRUPPEN, 10 dele, eg, Art Nouveau, Æble, første halvdel af det 20. århundrede.

Bord Længde 110-200 cm Bredde 100 cm Højde 77 cm 6 stole Ryghøjde 100 cm Lille skænk Længde 95 cm Bredde 53 cm Højde 91 cm Buffet Længde 125 cm Bredde 55 cm Højde 155,5 cm Hørskab Længde 5 cm Hede 75 cm 75 cm cm.

Alder og Brugsslitage. Stødmærker. Pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.018