Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Göteborgs Auktionsverk
Kunst
Grafik
ANNA SAHLSTRÖM. "Arbejdsmøde". Træsnit, signeret og dateret 1939.
474002. ANNA SAHLSTRÖM. "Arbejdsmøde". Træsnit, signeret og dateret 1939.
Billedstørrelse 35x50.
Vis hele teksten
Gulnet blad.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Billedstørrelse 35x50.
Vis hele teksten
Gulnet blad.
Göteborgs Auktionsverk
Antal besøg:
1.035