LOFTSLAMPE, venetiansk stil, 20. århundrede.

473857. LOFTSLAMPE, venetiansk stil, 20. århundrede.

5 lysarme. Højde, eksklusiv kæde, ca 50 cm. Diameter 45 cm.

Ikke funktionstestet. Brugsslitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 492