ALLAN ANDERSSON. Olie på lærred, signeret. Flyvende rovfugl.

47381. ALLAN ANDERSSON. Olie på lærred, signeret. Flyvende rovfugl.

28x40 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Allan Andersson (1904–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

28x40 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Allan Andersson (1904–1979)

Antal besøg: 1.694