BESTIK, 18 dele, rustfrit stål, "Savonia", Hackman, Finland, 20. århundrede.

473797. BESTIK, 18 dele, rustfrit stål, "Savonia", Hackman, Finland, 20. århundrede.

9 gafler, mærket Hackman Finland 18/8, længde 19 cm.
10 knive, mærket Hackman Finland Rustfri, længde 19,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 6.962