GÖKUR, træ, Tyskland, 20. århundrede.

473400. GÖKUR, træ, Tyskland, 20. århundrede.

Udskåret dekoration af to egern, kronet af fugl. Lodde, pendul og nøgle er tilgængelige.
Højde 35 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 35 cm.

Nøgle/nøgler findes

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 910