ARMBÅNDUR, Fregat.

ARMBÅNDUR, Fregat.
473394. ARMBÅNDUR, Fregat.

Inka blok antimagnetisk. Diameter ca 33 mm.

Brugsslitage. Der opstår ridser. Hus med patina.

Få foretaget en gratis vurdering!
473394. ARMBÅNDUR, Fregat.

Antal besøg: 2.486