FILT, Volvo, midten af det 20. århundrede.

473257. FILT, Volvo, midten af det 20. århundrede.

180 x 145 cm.

Lettere Brugsslitage, et par mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

180 x 145 cm.

Antal besøg: 9.499