WILTOMATTOR 4 stk. Slutningen af det 20. århundrede.

47320. WILTOMATTOR 4 stk. Slutningen af det 20. århundrede.

2 stk 140X200, 1 gallerigang 430X80 og en 155X90 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 735