ARNE WALLSTEN. "Auktion", olie på lærred, signeret.

473033. ARNE WALLSTEN. "Auktion", olie på lærred, signeret.

45 x 54 cm.

Mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 54 cm.

Mindre pletter.

Antal besøg: 573