FRITZ AXEL FROM. Litografi, signeret.

473017. FRITZ AXEL FROM. Litografi, signeret.

Ydermål 67 x 95 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ydermål 67 x 95 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.395