LÆNESTOL, gustaviansk stil 1900-tallet.

473001. LÆNESTOL, gustaviansk stil 1900-tallet.

Renovering startede.
Ryghøjde 94 cm.
Bredde 64 cm.

Brugsslitage, under renovering, stolen mangler armlæn.

Få foretaget en gratis vurdering!

Renovering startede.
Ryghøjde 94 cm.
Bredde 64 cm.

Antal besøg: 3.063