SYLVIA LEUCHOVIUS. VÆGSKULPTUR.

472990. SYLVIA LEUCHOVIUS. VÆGSKULPTUR.

I form af en blomst. Signeret SL. Diameter 21 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Sylvia Leuchovius (1915–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Sylvia Leuchovius (1915–2003)

Antal besøg: 412