SMYKKER, 6 styk, mest sølv, 1900-/2000-tallet.

472956. SMYKKER, 6 styk, mest sølv, 1900-/2000-tallet.

Halskæde med tekstede perler, rosafarvet, uædle metallås, perlængde ca 8-9 mm, længde 47 cm.
2 stk armbånd.
Halskæde, stemplet TSR, længde ca 43 cm.
2 brocher, den ene stemplet Danmark.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 stk armbånd.

Brugsslitage.

Antal besøg: 516