Blikdåser og EMAJELOBJEKTER, 15 stk., bl.a. Ira og Kockums, 1900-tallet.

472804. Blikdåser og EMAJELOBJEKTER, 15 stk., bl.a. Ira og Kockums, 1900-tallet.

Længde 11 - 31,5 cm, højde 7,5 - 23 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, patina. Enkeltdele med skrevet tekst med tusch.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 361