ERIK ELKAN. olie på lærred.

ERIK ELKAN. olie på lærred.
472480. ERIK ELKAN. olie på lærred.

Kystbillede med fiskerbåd. Signeret 39x48 cm.

Stofskade i den øverste del af brættet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 501