REJSEGRAFON, Philips, 1950'erne / 60'erne.

472175. REJSEGRAFON, Philips, 1950'erne / 60'erne.

Mål foldet ca: længde 45, dybde 20, højde 29 cm.

Slitage, ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og pletter.

Antal besøg: 1.697