Kommode, rokoko stil 20. århundrede, valnød og rodfiner.

472141. Kommode, rokoko stil 20. århundrede, valnød og rodfiner.

2 skuffer. Længde 61, bredde 40, højde 66 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 413