VASER, 4 stk., glas, heraf 2 stk. Bengt Orup Johansfors.

472123. VASER, 4 stk., glas, heraf 2 stk. Bengt Orup Johansfors.

Vase "Tona" Bengt Orup signeret højde 37,5 cm.
Vase Bengt Orup signeret højde 17 cm.
! stk grøntonet og 1 stk blåtonet usigneret højde 12 og 16,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 472