JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olie på lærred.

472120. JOHAN HILDING HÄGLEBY. Olie på lærred.

Landskab. Signeret og dateret -54. 30x27 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 543