Lysestage, nysølv, første halvdel af det 20. århundrede.

472001. Lysestage, nysølv, første halvdel af det 20. århundrede.

Til tre stearinlys og en jardinier i midten. Indretning med volutter og klaser af druer.
Længde ca 20 cm, højde 12 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 20 cm, højde 12 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 385