GRETA LILJEBLAD LYSÉN. Olie på lærred. Underskrevet.

471964. GRETA LILJEBLAD LYSÉN. Olie på lærred. Underskrevet.

31,5 x 26,5 cm.
Stof klistret på Panel.

Tab af farve i hjørner. Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

31,5 x 26,5 cm.
Stof klistret på Panel.

Antal besøg: 1.660