KANDELABER, 7 lysarme, "LJ 25", Bolling AB, Gränna.

471813. KANDELABER, 7 lysarme, "LJ 25", Bolling AB, Gränna.

Forgyldt.
Højde ca 33 cm.
Bredde ca 33 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt.
Højde ca 33 cm.
Bredde ca 33 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.504