SLEDKLAFF SEKRETÆR, rokokostil, 20. århundrede.

471681. SLEDKLAFF SEKRETÆR, rokokostil, 20. århundrede.

Skrå klap med skuffeinteriør bagved. Højde 99 cm, bredde 85 cm, dybde 42 cm.

Brugsslitage, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, pletter.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 284