BESTIK, 6 stk, sølv, "Hansa", 1900-tallet.

471636. BESTIK, 6 stk, sølv, "Hansa", 1900-tallet.

Vægt inklusiv rustfri blade på knive ca 329 gram Gafler længde 17,7 cm Kniv længde 20,5 cm.

Mindre slitage og mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.161