Sæt ca. 15 dele, "Rød rubin" Arthur Percy / Eugene Trost Gefle.

47160. Sæt ca. 15 dele, "Rød rubin" Arthur Percy / Eugene Trost Gefle.

1 par lysestager, højde ca. 6,5 cm.
2 skåle, dia ca 26,5 cm.
6 tallerkener, dia ca 18,5 cm.
2 vaser med hanke, højde ca. 15 - 16 cm.
Lågkasse, højde ca. 10 cm.
1 + 2 blomsterholdere, højde ca. 16,5 - 22 cm.

Brugsslitage, mindre krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 skåle, dia ca 26,5 cm.
Lågkasse, højde ca. 10 cm.

Antal besøg: 4.631