BOGRUND, valnød, 19./20. århundrede.

471412. BOGRUND, valnød, 19./20. århundrede.

Længde 120 cm. Bredde 48 cm. Højde 208 cm.

Brugsslitage. Mindre mærker. Lille hul på bagsiden af overskabet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.483