Lysestage, tin, Martin Moberg, Jönköping, 1792.

47131. Lysestage, tin, Martin Moberg, Jönköping, 1792.

Med mottoet "En god ven er bedre end 100 pårørende".
Højde 20,5 cm.

Buler, slid, ridser. Manchet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 20,5 cm.

Antal besøg: 1.491