LOFT, glas, anden fjerdedel af det 20. århundrede.

471243. LOFT, glas, anden fjerdedel af det 20. århundrede.

Fire lyspunkter. Skåret med motiver af nøgne fiskekvinder med net og flyvefisk. Muligvis Firma Glössner.
Diameter 59 cm.
Total højde 39 cm.

Brugsslitage, små Kantstødt, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 59 cm.
Total højde 39 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 2.017