NORBERT ROBLES. Farveætsning.

NORBERT ROBLES. Farveætsning.
471091. NORBERT ROBLES. Farveætsning.

Figursammensætning. Signeret og nummereret 46/70 ex. 64x49 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 1.978