HASSE EKDAHL. Olie på lærred, signeret.

47107. HASSE EKDAHL. Olie på lærred, signeret.

træer og huse, 90 x 65 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

træer og huse, 90 x 65 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.629