ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 US-zone Tyskland, urværk.

470871. ARNOLD MOTORCYKEL MAC 700 US-zone Tyskland, urværk.

Motorcykel med lakeret og litografisk metalplade. Længde 20 cm.

Have på. Ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.264