FIGUR, porcelæn, Elly Strobach, Royal Dux, 20. århundrede.

470698. FIGUR, porcelæn, Elly Strobach, Royal Dux, 20. århundrede.

Højde ca 16,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 16,5 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.895