ATHENIENNE HYLDE begyndelsen af det 20. århundrede.

470547. ATHENIENNE HYLDE begyndelsen af det 20. århundrede.

Bredde 45 cm. Dybde 31 cm. Højde 105 cm.

Overfladeridser og slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeridser og slitage.

Antal besøg: 475