THOMAS FRISK. Olie på Panel.

THOMAS FRISK. Olie på Panel.
470539. THOMAS FRISK. Olie på Panel.

Stilleben. Signeret TF og dateret -63. 46x55 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 589