SOFFBORD, 2 stk. Med glasplade, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

470446. SOFFBORD, 2 stk. Med glasplade, sidste fjerdedel af det 20. århundrede.

Sofabord med glasplader, stel i gult metal Sofabord med hjul, længde 150, bredde 90, højde 55 cm Sofabord, længde 60, bredde 45, højde 51 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 394