BORDLAMPE, Josef Frank.

BORDLAMPE, Josef Frank.
470369. BORDLAMPE, Josef Frank.

Mærket "Svensk tin, Type 2334".

Slitage, pletter, ridser, mærker, buler. Formentlig suppleret/omarbejdet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.005