TEGNESERIEBLADER, 91 Karlsson, Pellefant, Kalle-Anka, Åsa-nisse, Bamse, anden halvdel af det 20. århundrede.

469826. TEGNESERIEBLADER, 91 Karlsson, Pellefant, Kalle-Anka, Åsa-nisse, Bamse, anden halvdel af det 20. århundrede.

91: Karlsson 73 stk 1970'erne.
91:Karlsson omkring 18 stykker 1960'erne.
Kalle-Anka ca 81 1970'erne.
Kalle-Anka ca 49 1960'erne.
Pellefant og Bamse ca 70 stk 1960-70'erne.
Blandede tegneserier, omkring 50 fra 70'erne-2000'erne.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kalle-Anka ca 81 1970'erne.
Kalle-Anka ca 49 1960'erne.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.973