HANS HAMPE SVANBERG. "En solrig historie", træfiguren, signeret HHS.

469782. HANS HAMPE SVANBERG. "En solrig historie", træfiguren, signeret HHS.

ligeledes signeret under sokkel, Hampe Svanberg, Lidebro Torrom, Ångermanland, højde 38 cm.

Brugsslitage, figurerne er lidt løse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.228