469738. SØLV, 3 dele, 19./20. årh.
Tønde til fods, rokoko stil, stemplet OWK Västerås 1885. Højde ca 15,5 cm. Vægt ca 210 gram.
Skab med træinteriør, CG Hallberg. Ca 9 x 7, højde ca 5 cm. Vægt omkring 320 gram.
Pilleæske, diameter ca 4,5 cm. Vægt 24 gram.
Have på. Kist med gravering og mangler sandsynligvis en del af interiøret. Skader på tønde til fods. Spænder.