PAR SMÅ ALTERSTAKER, Sydtyskland, 18. århundrede.

469503. PAR SMÅ ALTERSTAKER, Sydtyskland, 18. århundrede.

Det slanke balusterskaft udskåret med løv og rocailler på en tresidet fod. Træ, rester af sølvbelægning, jerntorn. H. 58 cm.

fatning.

Få foretaget en gratis vurdering!

fatning.

Kunstauktionshaus Schlosser Forum
Antal besøg: 777