PALLE, 1940'erne.

PALLE, 1940'erne.
4694598. PALLE, 1940'erne.

Ramme lavet af bejdset bøg. Sæde med snøring. Dimensioner ca. 35 x 35, højde 46 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser. Det er snavset.

Få foretaget en gratis vurdering!
4694598. PALLE, 1940'erne.

Antal besøg: 395