RULLEFLAPSEKRETÆR, midten af det 20. århundrede.

469156. RULLEFLAPSEKRETÆR, midten af det 20. århundrede.

Længde 91, bredde 47, højde 98 cm.

Fremstår med mindre brugsspor og mindre mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 244