Kommode, malet, anden halvdel af 1800-tallet.

469019. Kommode, malet, anden halvdel af 1800-tallet.

Kommode med fire skuffer og bronzebeslag Længde 107, bredde 48, højde 98 cm.

Brugsslitage, mærker og farvetab.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 299