ALFRED COLLIN. Landskab, olie på Panel, signeret.

468893. ALFRED COLLIN. Landskab, olie på Panel, signeret.

65 x 95 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

65 x 95 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 973