GERTRUD WRÅKE-LINDQVIST. Olie på lærred.

468871. GERTRUD WRÅKE-LINDQVIST. Olie på lærred.

Cafe billede. Underskrevet. 24x33 cm.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 490